דבר המנהל – קונסרבטוריון

דבר המנהל – גיל-עד ברדו

מרכז המוסיקה אשקלון הוא חלום לכל ילד. לימודי נגינה או שירה, בכל גיל, הם מתנה לעיצוב האישיות של כל תלמיד, והם מחזקים מיומנויות בכל התחומים. משמעות החינוך המוסיקלי רחבה מהמוסיקה לכשעצמה והיא מעודדת מחשבה, סקרנות ויצירתיות.

כמי שמוביל את הקונס' העירוני, אני מאמין שלימודי הנגינה הם המרכיב העיקרי בהיכרות עם עולם המוסיקה ומהווים עיסוק מרתק עבור התלמיד מתחילת דרכו ולמשך כל חייו.

בנוסף להקניית המיומנות האישית וההנאה שנובעת מהיכולת לנגן או לשיר את המוסיקה שאנו אוהבים, עוטף הקונס' את תלמידיו במערך שלם המספק חינוך מוסיקלי רחב מ-א' ועד ת': חינוך להתמדה ומשמעת אישית, שיפור הביטחון העצמי ועמידה על במה, נגינה בהרכב שמפתחת את יכולות הקשב ועבודת הצוות של התלמיד, פיתוח הסקרנות לסגנונות מוסיקה ותרבויות שונות וזו רק ההתחלה.

הקונס' העירוני הוא המקום לחוויה לימודית יוצאת דופן שמשלבת את ערכי המוסיקה והאמנות בתוך מפגש חברתי מהנה כל יום.

​גיל-עד ברדו.

אודות – קונסרבטוריון

מרכז המוסיקה אשקלון (הקונסרבטוריון העירוני החדש) נוסד בשנת 2004 כמיזוג בין מרכז המוסיקה 'לאמנויות' והקונסרבטוריון העירוני בבית ווסק. הקונסרבטוריון פועל מאז ועד היום במשכנו החדש בשכונת גן הורדים כענף של החברה העירונית לתרבות, נוער, ספורט ונופש אשקלון, ומהווה מרכז מוסיקה עירוני ללימודי נגינה, שירה וביצוע, בכ-15 כלים שונים.

תלמידי מרכז המוסיקה לומדים במגוון של כלים וסגנונות- מפסנתר וכינור דרך חליל וסקסופון ועד גיטרות וכלי הקשה, מוסיקה קלאסית, פופולרית ואף רוק וג'אז. הלימודים במרכז מהווים מערכת עשירה של שיעורים לכל תלמיד- שיעורי כלי יחידניים, שיעורי תורת המוסיקה ופיתוח שמיעה קבוצתיים ו'מקהלת מרכז המוסיקה'. תלמידים מצטיינים מנגנים בהרכבים הייצוגים שלנו- הרכב כלי הנשיפה, הרכב מיתרים והרכב ווקאלי.

כמרכז מוסיקה עירוני, מפעיל הקונסרבטוריון פרוייקטים בבתי ספר שונים בעיר, שיעורי כלי ושיתופי פעולה עם מוסדות שונים. השנה, שם לעצמו מרכז המוסיקה כמטרת על את הרחבת פעילות ההרכבים, התזמורת ויצירת קשרים עם גופים שונים.

צוות מרכז המוסיקה מורכב ממורים מנוסים ומקצועיים אשר בראש מענייהם חינוך מוסיקלי לילדי העיר, הקניית כלים ומיומנויות ברמות הגבוהות ביותר וחוויה מוסיקלית לכל גיל ובכל סגנון. הנגינה בהרכבים ובתזמורת מחזקת גיבוש חברתי ומוסיקלי ויוצרת אנמסבלים פעילים ומופיעים אשר יעמדו על במות מכובדו בעיר במהלך שנת הלימודים.

הקונסרבטוריון העירוני, מדרגה אחת למעלה: שנה"ל 2020-2021

קבוצות חוגים לכל הגילאים בבית הקונסרבטוריון

חדש השנה: נגינה בשעות הבוקר לגמלאים – 150 ₪ לחודש.

נגינה בקבוצות לילדים ונוער על מגוון כלים– 150 ₪ לחודש.

שיעורים בקבוצות טרום כלי, לצעירים ולגיל הרך- 150 ₪ לחודש. 

 

טרום כלי

גיטרה

גיטרה

חליל צד

חליל צד

קלרינט

קלרינט

פיתוח קול

פיתוח קול

אורגן

אורגן

פסנתר

פסנתר

תופים

תופים

בריטון

בריטון

צ'לו

צ'לו

סקסופון

סקסופון

חצוצרה

חצוצרה

טרומבון

טרומבון

כינור

כינור

ימים ושעות פעילות

ימים א'-ה' בין השעות 09:00-20:15

ימי ו' בין השעות 12:00-15:45

במהלך חודש אוגוסט, ימים א'-ה' בין השעות 12:00-17:00 

טלפון לבירורים

08-6762650, 054-2555362

הסוכנות היהודית 3, שכונת גן הורדים, אשקלון

 

גלילה לראש העמוד