דבר ראש העיר – תומר גלאם

החברה העירונית מתחדשת ומזמינה אתכם ליהנות מהזמן החופשי שלכם במגוון רחב של אפשרויות והזדמנויות.

באמצעות החברה העירונית, המהווה זרוע ביצועית של העירייה בתחומי החינוך הפורמלי והבלתי פורמאלי, מציעה לכם העירייה מגוון רחב של פעילויות לכל הגילים, החל מהגיל הרך ועד הגיל השלישי.

החברה העירונית מפעילה מעונות יום לילדי הגיל הרך המעניקים להם מסגרת איכותית, חמה ואוהבת על ידי צוות מסור ומיומן ואת מערך הצהרונים העירוני שמספק לילדים חוגי העשרה, תוכן וחוויה במחירים נוחים לכל כיס כדי לאפשר להורים דאגה אחת פחות.

כמענה לשעות הפנאי, מפעילה החברה מגוון עצום של חוגים במרכזים הקהילתיים, דרך חוגי מוזיקה בקונסרבטוריון, מנויים לבריכה העירונית וגם הופעות מוזיקליות ואירועי תרבות לכל המשפחה.

בשנה האחרונה עברה החברה העירונית מהפכה של ממש בתחום השירות והאתר החדש שהושק, הוא דוגמא מצוינת לכך. אתר מתקדם, ידידותי ונגיש שיספק לכם את כל המענה הדרוש בתחומים אלו. באתר תוכלו גם להירשם ולהצטרף לפעילויות השונות, להתעדכן על מכרזים ודרושים – והכל נגיש, קל ונוח.

אני משוכנע כי בזכות התכנים האיכותיים והמגוונים, המוצעים לכם כאן, תיהנו מחוויות מעשירות ומרחיבות אופקים, תיפתחו לעולמות תוכן חדשים ותנצלו את שעות הפנאי שלכם על הצד הטוב ביותר.

אני רוצה להודות לכל העושים במלאכה, בראשם מנכ"ל החברה, הגב' רונית מצליח, על ההשקעה והמקצועיות בקידום תחומים חשובים אלו ולמען מטרה אחת – להמשיך ולהעשיר עבורכם את עולם הפנאי והתרבות בעיר.

תיהנו!

שלכם,
תומר גלאם, ראש העיר אשקלון
ויו"ר דירקטוריון החברה העירונית

דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל – רונית מצליח

החברה העירונית אשקלון היא הזרוע הביצועית של הרשות האמונה על תרבות הפנאי והחינוך הבלתי פורמלי של תושבי העיר. פעילותה המגוונת ואחריותה על מוקדים קהילתיים, צהרונים ומעונות יום, מתקני ספורט ועוד, מעמידה במרכז את התושב ואת השרות כערך.

העיר אשקלון בורכה באוכלוסייה מגוונת שכל אחת צורכת וזכאית למגוון פעילות תרבות, חינוך וספורט המותאמת לצרכיה החל מהגיל הרך ועד הגיל השלישי.

אני רואה עצמנו מחויבים לתושבי העיר במתן מגוון פעילויות שייענו לצורכי כל אחת ואחד מתושבי העיר בצורה המיטבית ביותר.

החברה פועלת במגוון רחב של תחומים החל מצהרונים, מעונות יום, סל תרבות עירוני ,מרכזים קהילתיים, מופעים, בריכה עירונית, חונכות לילדים בגנים ובתי ספר, קונסרבטוריון, היכל הספורט, בית ציפורה ופרויקטים רבים ומגוונים.

במסגרת שיפור השרות לתושב, השקענו משאבים רבים בהקמת אתר חדש לחברה, כדי להנגיש לכלל תושבי העיר את מגוון הפעילויות הרחב של החברה, ולייעל את הליכי הרישום לפעילויות השונות תוך מתן שרות איכותי ומקצועי.

באחרונה הקמנו מחלקה לפניות הציבור והשירות והקשר עם התושבים הפך ליומיומי ורציף. הקמנו מערכת גבייה חדשה ויצרנו ממשק תקשורת עם התושבים באמצעות המדיה החברתית. אנחנו נותנים חשיבות גבוהה מאוד לזמינות השירות ואיכותו, עוקבים אחר מספר הפניות ומנתרים את שביעות הרצון של הפונים.

אני מבקשת לברך על שיתוף הפעולה הפורה עם הרשות ולהודות לעומד בראשה, מר תומר גלאם על האמון, הסיוע, הערכה שמעניק לחברה העירונית ולח"מ.

בברכה,

רונית מצליח, מנכ"ל

יצירת קשר