דבר ראש העיר – תומר גלאם

החברה העירונית מתחדשת ומזמינה אתכם ליהנות מהזמן החופשי שלכם במגוון רחב של אפשרויות והזדמנויות.

באמצעות החברה העירונית, המהווה זרוע ביצועית של העירייה בתחומי החינוך הפורמלי והבלתי פורמאלי, מציעה לכם העירייה מגוון רחב של פעילויות לכל הגילים, החל מהגיל הרך ועד הגיל השלישי.

החברה העירונית מפעילה מעונות יום לילדי הגיל הרך המעניקים להם מסגרת איכותית, חמה ואוהבת על ידי צוות מסור ומיומן ואת מערך הצהרונים העירוני שמספק לילדים חוגי העשרה, תוכן וחוויה במחירים נוחים לכל כיס כדי לאפשר להורים דאגה אחת פחות.

כמענה לשעות הפנאי, מפעילה החברה מגוון עצום של חוגים במרכזים הקהילתיים, דרך חוגי מוזיקה בקונסרבטוריון, מנויים לבריכה העירונית וגם הופעות מוזיקליות ואירועי תרבות לכל המשפחה.

בשנה האחרונה עברה החברה העירונית מהפכה של ממש בתחום השירות והאתר החדש שהושק, הוא דוגמא מצוינת לכך. אתר מתקדם, ידידותי ונגיש שיספק לכם את כל המענה הדרוש בתחומים אלו. באתר תוכלו גם להירשם ולהצטרף לפעילויות השונות, להתעדכן על מכרזים ודרושים – והכל נגיש, קל ונוח.

אני משוכנע כי בזכות התכנים האיכותיים והמגוונים, המוצעים לכם כאן, תיהנו מחוויות מעשירות ומרחיבות אופקים, תיפתחו לעולמות תוכן חדשים ותנצלו את שעות הפנאי שלכם על הצד הטוב ביותר.

אני רוצה להודות לכל העושים במלאכה, בראשם מנכ"ל החברה, הגב' רונית מצליח, על ההשקעה והמקצועיות בקידום תחומים חשובים אלו ולמען מטרה אחת – להמשיך ולהעשיר עבורכם את עולם הפנאי והתרבות בעיר.

תיהנו!

שלכם,
תומר גלאם, ראש העיר אשקלון
ויו"ר דירקטוריון החברה העירונית

דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל – קטי עמירה

החברה העירונית אשקלון מצויה בלב ליבה של העשייה העירונית באשקלון.
פעילות החברה נוגעת בכל בית וכל משפחה בעיר, בזכות יוזמות משמעותיות שהיא מובילה לקידום תרבות הפנאי והחינוך הבלתי פורמלי בעיר, כזרוע הביצועית של עיריית אשקלון בתחומים אלו.
החברה מפעילה כיום מערך מקצועי של סייעות בגני הילדים, מופקדת על מעונות היום, צהרוני גני הילדים ובתי הספר, קייטנות בחופשות, המרכזים הקהילתיים, מתקני הספורט ועוד.
עשרות אלפים מתושבי העיר נהנים מידי יום מהפעילות שיוזמת החברה בתחומי התרבות והפנאי, החל מהגיל הרך ועד הגיל השלישי.
אנו לא חדלים לרגע ממאמץ לייעל ולשפר את השירות הניתן לתושבי העיר, להנגיש מידע, להרחיב את הפעילות ולהעניק לתושבים שירות איכותי ומקצועי.
באחרונה הוקמה בחברה מחלקה לפניות הציבור, באמצעותה מתקיים קשר ישיר עם התושבים באופן יומיומי. הקמנו מערכת גבייה חדשה ויצרנו ממשק תקשורת עם התושבים באמצעות המדיה החברתית.
אנו מעמידים את זמינות השירות ואיכותו, כערך עליון, עוקבים תדיר אחר מספר הפניות ומנטרים באופן קבוע את שביעות רצון הפונים, כדי ללמוד להשתפר ולהתייעל.
החברה מקיימת שיתוף פעולה מבורך עם הרשות המקומית והעומד בראשה, מר תומר גלאם, שרואה עין בעין איתנו את החשיבות שבקידום תרבות הפנאי בעיר ומעניק לנו את האמצעים והגיבוי להמשיך בפעילות המבורכת הזו למען תושבי העיר.

בברכה,

קטי עמירה, מנכ"ל

יצירת קשר