דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל - רונית מצליח

תרבות הינה בסיס קיומי לכל אדם בהתפתחותו האישית והחברתית. תרבות איננה בונוס לחיים אלא מהות לחיים.

תרבות דורשת השקעה במשאבים רבים, אך היא אבן דרך לצמיחתה של עיר ולפיתוח המשאב האנושי.

העיר אשקלון בורכה באוכלוסייה מגוונת שכל אחת צורכת וזכאית למגוון פעילות תרבות, חינוך וספורט המותאמת לצרכיה. החברה העירונית משמשת כזרוע ביצוע של הרשות. אני רואה עצמנו מחויבים לתושבי העיר במתן מגוון פעילויות שייענו לצורכי כל אחת ואחד מתושבי העיר בצורה המיטבית ביותר.

החברה פועלת במגוון רחב של תחומים החל מאירועי תרבות, מופעים, מחלקות נוער בכדורגל וכדורסל, מרכז מוסיקה עירוני (קונסרבטוריון), בריכה עירונית, סל תרבות עירוני, חונכות לילדים בגנים ובתי ספר ועד לקידום כל נושא ההתחדשות העירונית בעיר אשקלון.

אתר החברה העירונית בא להנגיש לכלל תושבי העיר את מגוון הפעילויות הרחב של החברה כשהמטרה היא להרחיב את הפעילות תוך הקפדה למתן שרות לתושבי העיר.

אודות החברה העירונית אשקלון

החברה העירונית הוקמה בשנת 2001 כתאגיד עירוני, על מנת לשמש זרוע ביצועית למדיניות הרשות המקומית בתחומי התרבות , הספורט והנופש.

החברה העירונית אחראית על הפעלתם של מספר מתקנים מרכזיים בעיר: היכל הספורט, בריכה עירונית, קונסרבטוריון . מגוון הפעילויות רחב ונוגע בקשת רחבה ומגוונת של אוכלוסיית העיר אשקלון על מנת שכל אחד ואחת ימצא את הפעילות המתאימה לו.

בתחומי התרבות החברה אחראית על הפעלת "סל תרבות" בכלל בתי הספר והגנים בעיר. בתחום הספורט מפעילה החברה הן פעילות חוגים והן פעילות מקצועית במחלקות הנוער של הפועל אשקלון בכדורגל ו "אליצור איתו" אשקלון בכדורסל.

סיוע לילדים עם צרכים מיוחדים במתן סייעות צמודות וסיעות רפואיות.

החברה כיום מרחיבה את מגוון פעילותיה ושמה דגש על שיפור השירות לתושב כשאחד הדברים הוא הנגשת המידע והקשר עם התושב באמצעות אתר אינטרנט.

גלילה לראש העמוד