אודות

תחת מחלקת מעונות היום פועלים שישה מעונות יום: מעון כרמים, מעון עמק האלה, מעון סוכה, מעון עין הכפיר, מעון עין הכפיר, מעון שולה ומעון שיר.

צוותי המעונות הינם צוותים מיומנים ומקצועיים. במהלך השנה הגננות והסייעות עוברות השתלמויות ומקבלות ארגז כלים מקצועי  פרקטי על מנת שתוכלנה לעור לילדי המעונות להתפתח וללמוד באופן מיטבי.

תזונה – התפריט במעון היום נבנה בשיתוף משרד הבריאות בהתחשב בצרכים התפתחותיים של ילדים בגיל הרך. במעון מוגשת ארוחת צוהריים בשרית על מנת לספק לילד את כל מרכיבי המזון הדרושים להתפתחות תקינה המזון טרי, כשר למהדרין ומבושל במעון מדי יום.

פיקוח – מעונות היום  מפוקחים על ידי משרד העבודה והרווחה. כחלק מחוק הפיקוח על מעונות היום מותקנות מצלמות במעון והוא מפוקח ומבוקר כל הזמן.

במעונות היום בחברה העירונית עושים את העבודה באהבה גדולה לילדים ומתוך רצון לפתח לילדי אשקלון מעונות בטוחים ונעימים בהם יעברו את שלבי ההתפתחות הראשוניים בבטחה ובביטחון וימצו את כל היכולות שלהם בשלב הראשון לחייהם.

הרשמה

רישום החל מחודש פברואר באתר משרד העבודה

להרשמה ראשונית באתר משרד העבודה – לחצו כאן

לאחר מתן אישור קבלה למעון ממשרד העבודה ניתן להירשם באתר החברה העירונית.

להרשמה למעונות למתקבלים – לחצו כאן

בשלב זה, טרם ידוע באילו מעונות יהיה מקום פנוי בשנה הבאה להורים שלא התקבלו.

מחירים

התעריפים הינם חודשיים מקסימליים ללא סבסוד דרגה, הורים אשר יוכרו כבעלי דרגה ממשרד העבודה, ישלמו בהתאם לטבלת שכר הלימוד של משרד העבודה לפי הדרגה לה הם זכאים.

הגשת בקשה לקבלת דרגה והשתתפות בשכר לימוד, במעונות יום – לחצו כאן

השיוך לכיתה יעשה בהתאם לגיל הילד.

  • כיתת תינוקות: 3 חודשים עד 15 חודשים – 3,842 ש”ח לחודש
  • כיתת פעוטות: 16 חודשים עד 24 חודשים – 2,830 ש”ח לחודש
  • כיתת בוגרים: 25 חודשים עד 36 חודשים – 2,501 ש”ח לחודש

* מעון כרמים יופעל בשנת הלימודים תשפ”ה כמעון בהכרה פרטית ללא סבסוד זרוע העבודה. במעון זה תינתן אפשרות להגשת בקשת הנחה לפי קריטריונים שיקבעו בהמשך.

יצירת קשר

שד’ בן גוריון 37, אשקלון